Dom i ogród

MTG Agri-Rol S.A. – Osiedle Książenice

MTG Agri-Rol S.A. jest inwestorem Osiedla Książenice – wyjątkowego projektu samowystarczalnego, ekologicznego osiedla położonego blisko Warszawy i świetnie z nią skomunikowanego. Na Osiedlu znajdują się: szkoła publiczna, przedszkole i klub sportowy. W budynkach handlowo-usługowych działają: bank, apteka, salony urody, fryzjer, kawiarnia, sklepy spożywcze.

Osiedle Książenice charakteryzuje się dużymi działkami, co pozwala cieszyć się atmosferą spokoju i prywatności. Otoczenie Osiedla pięknymi lasami zapewnia stały kontakt z przyrodą, ciszę i spokój. Połączenie przemyślanego projektu urbanizacyjnego i wyjątkowego otoczenia sprawia, że Książenice to idealne miejsce do życia.

Na naszym stoisku będą mieli Państwo okazję zapoznać się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, domów bliźniaczych oraz szeroką gamą usług budowlanych. Będzie to też okazja do zapoznania się z projektami domów proponowanymi przez firmę Archiprojekt i zastanowienia się nad własnym, wymarzonym domem.

Z naszą ofertą można zapoznać się już teraz na stronie www.osiedleksiazenice.pl oraz w naszym biurze przy Al. Marylskiego 96 w Książenicach.

 

Leroy Merlin

Prezentacja wiosennych roślin do ogrodu, porady wykończenia swojego wymarzonego domu, mieszkania, przedstawienie oferty dostępnych usług, warsztaty przesadzania kwiatów.
http://www.leroymerlin.pl/sklepy/warszawa-janki,dh40.html

 

GRANNA

Gry planszowe i łamigłówki. Zabawa dla całej rodziny.

www.granna.pl

 

NETFALA

Internet światłowodowy, telewizja, telefon.

www.netfala.pl

 

HUSSE

Karma dla psów i kotów

www.husse.pl

Organizator

Patroni

Bogorianet.jpg
więcej...

Sponsorzy i Partnerzy

dbPRINt.jpg
więcej...

Facebook